Regulamin

REGULAMIN OBIEKTU VILLA ASTRID

 1. Doba noclegowa trwa od godziny 15.00 w dniu przyjazdu do godziny 10.00 w dniu wyjazdu.
 2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju.  W przypadku wcześniejszego wyjazdu lub rozwiązania umowy wskutek nieprzestrzegania regulaminu Gościom nie przysługuje zwrot  różnicy w cenie wynikającej ze skróconego pobytu.
 3. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu i pokoju. Nie gwarantujemy zapewnienia zakwaterowania osobom nie posiadającym rezerwacji. W przypadku wcześniejszej rezerwacji obowiązuje wpłata zadatku w wysokości dwóch noclegów, przelewem na konto lub przekazem pocztowym. Rezerwacji dokonać można telefonicznie lub mailowo, z podaniem danych osobowych i kontaktu telefonicznego, wyłącznie do celów rezerwacji.
 4. Zadatek jest zwracany w całości w przypadku, gdy nie dojdzie do realizacji usługi z winy obiektu.
 5. Zadatek nie jest zwracany w przypadku odwołania przez Klienta  rezerwacji pobytowej.
 6. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 7.00.
 7. Prosimy o zamykanie wejścia do budynków oraz bramy wjazdowej. Opłata za zgubienie lub uszkodzenie pilota do bramy wynosi 70zł (zgodnie z fakturą zakupu pilota).
 8. Zakaz palenia tytoniu dotyczy wszystkich pomieszczeń Villi Astrid, Villi Astrid II i domków.
 9. Przed wyjściem z pokoju prosimy o zamknięcie drzwi na balkon, wyłączanie światła, klimatyzacji i wszelkich urządzeń elektrycznych ( nie dotyczy lodówek).
 10. Zwierzęta mogą przebywać na terenie posesji tylko za zgodą właściciela obiektu. Prosimy o zachowanie czystości po swoich zwierzętach.
 11. Prosimy o zamykanie swoich pokoi i domków na klucz – nie bierzemy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całej posesji. Personel ma prawo wejść do pokoju Gościa za jego zgodą, w przypadku niebezpieczeństwa zagrażającego innym osobom lub niespełniania warunków regulaminu.
 12. Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych.
 13. Parking na terenie posesji jest przeznaczony tylko dla gości naszego obiektu. Parking jest bezpłatny oraz niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.
 14. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu. Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22.00.
 15. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela obiektu. Prosimy o segregację odpadów do oznakowanych pojemników.
 16. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych. Gościom którzy nie stosują się do regulaminu może zostać wypowiedziana umowa.

Licząc na Państwa współpracę
w przestrzeganiu niniejszego regulaminu
życzymy miłego pobytu!
Astrid i Ryszard Kohnke